10513539_791448900900399_2709353003401623311_n.jpg?2472

Lonc to marka, która posiada szeroki wybór mebli, w tym ogrodowych, które całkowicie odbiegają od standardowych produktów swojej kategorii. Produkty marki Lonc to odpowiednia mieszanka piękna, elegancji i funkcjonalności – mieszanka kontrastujących ze sobą, rozpoznawalnych elementów. Stonowana, subtelna i nie nachalna, a jednak mocno zaznczająca swoją obecność na światowym rynku.Ta nowoczesna alternatywa, łączy dynamiczny, holenderski design z najwyższą jakością i trwałością. Produkty Lonc spełniają normy użyteczności publicznej, dzięki czemu idealnie nadają się do sektora Ho-Re-Ca. Wykonywane z różnych materiałów, dostępne sa w licznych wariantach kolorystycznych. Zostały wyróżnione nagrodą Red Dot Design.

Ta nowoczesna alternatywa, łączy dynamiczny, holenderski design z najwyższą jakością i trwałością. Produkty Lonc spełniają normy użyteczności publicznej, dzięki czemu idealnie nadają się do sektora Ho-Re-Ca. Wykonywane z różnych materiałów, dostępne sa w licznych wariantach kolorystycznych. Zostały wyróżnione nagrodą Red Dot Design.

W Lutym 2017 roku The Cube Design Muzeum w Holandii zdecydowało o wzbogaceniu sojej kolkecji nowym projektem Patricka Kustersa- stołem Clip-board z modułowej serii o tej samej nazwie. I tak raz jeszce marka Lonc umacnia swój światowy wizerunek podąrzając za wczesniejszym sukcesem modeli Seaser i Teaser w 2011 roku.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.