Założycielem marki Urban Nature Culture jest przedsiębiorcza z duszą wędrowca Anne Marie Hermans. Styl prezentowany prze Anne jest kompletnym odzwierciedleniem tego jak postrzega otaczający ja świat.
Zawsze czujna i zawsze poszukująca nowych inspirujących przeżyć daleko od jej rodzinnego Amsterdamu.Produkty marki Urban Nature Culture łączą w sobie wpływy i surowce z całego świata, w tym drewno mango, ceramikę, jutę, bambus, szkło z recyklingu, odpady bawełniane oraz drewno Bofofee z Etiopii.W kolekcji UNC znajdują się rzeczy, które przekazują cząstkę zasłyszanych w podróżny opowieść, odnalezionych a dawno zaginionych skarbów z odległych rejonów świata, małych wiosek czy kosmopolitycznych olbrzymich miast. Je produkty są odzwierciedleniem globalne multikulturowej społeczność, innowatorskich pomysłów tworzonych przez kreatywne osobowości, które Anne spotyka podczas swoich podróży.

Sama Anne zawsze powtarza, że najbardziej dumna jest z zespołu ludzi który udało się jej stworzyć i dzięki którym marka Urban Nature Culture spełnia marzenia. Synergia, pasja i pełne oddanie są kluczem do tworzenia rzeczywistości ze śmiałych pomysłów i marzeń.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.