Producenci



PER / USE  jest belgijską marką, która oferuje urozmaicony asortyment współczesnych, designerskich mebli, oświetlenia i akcesoriów zaprojektowanych przez międzynarodowych projektantów oraz wschodzące utalentowane osobowości.  Kolekcja PER / USE wyróżnia się oryginalnym i ponadczasowym charakterem z licznymi nowatorskimi akcentami. 

Hasłem przewodnim marki PER / USE są Rzemiosło i Dusza. W świecie zdominowanym przez masową produkcję i konsumpcję każdy przedmiot staje się bardziej pożądany, gdy jest wykonany z dbałością i odrobiną miłości.  Takie właśnie meble tworzy PER / USE, oryginalne i nietuzinkowe stworzone z pasją.

Słowa kluczowe PER / USE to: proste ale innowacyjne, proste ale ponadczasowe, proste ale też piękne i funkcjonalne. PER / USE przynosi najwyższą jakość poprzez dobre rzemiosło, produkując głównie z naturalnych materiałów, takich jak drewno, szkło, marmur i krek. Cała kolekcja PER / USE jest produkowana w Europie, gwarantując wysoką jakość materiałów.


PROJEKTANCI PER / USE

PER/USE współpracuje między innymi z takimi sławami jak Lucie Koldova, Dan Yeffet, Studio Segers, Caroline Voet, Frederik Delbart, NOTE Studio, Lieven Musschoot & Cas Moor, Patrick Séha, i Frédéric Richard

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.